sardi
09 آذر 1401 - 00:45

ارتقای نظام تعلیم و تربیت در تراز انقلاب اسلامی از ضروریات است

سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: بهره مندی از نظام جامع آموزشی متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی برای ارتقای نظام تعلیم و تربیت در تراز انقلاب اسلامی از ضروریات است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید صادق حسینی سه شنبه شب در جمع دانش آموزان بسیجی در سنندج اظهار کرد: امروز دشمن با فراهم کردن بستر در فضای مجازی با تبلیغات منفی علیه کشور به دنبال زیر سوال بردن تربیت انقلابی جوانان و نوجوانان ماست.

وی افزود: دانش آموزان باید با آگاهی، برنامه ریزی و پشتکار نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب کنند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: راهی که شهدای ما چه در انقلاب و چه در دفاع مقدس انتخاب کردند از روی آگاهی بود زیرا برای دفاع مقدس از کشور و حمایت از نظام تا پای جان ایستادگی کردند.

سردار حسینی افزود: هر انسانی دو سرمایه معنوی و مادی دارد که سرمایه معنوی شهدای ما جان آنها بود که آن را برای دفاع از این انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولین آموزش پرورش باید در تلاش باشند تا یک دانش آموز در محیطی اسلامی و در فضایی معنوی پرورش پیدا کند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: دانش آموزان در صف نخست، آینده سازان کشور قرار دارند و یکی از مهم‌ترین اهداف آموزش و پرورش، تربیت آینده سازان متخصص و توانمند برای پیشرفت و آبادانی کشور است.

سردار حسینی افزود: بهره مندی از نظام جامع آموزشی متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی، باید چراغ راهی برای تحقق اهداف و ارتقای نظام تعلیم و تربیت در تراز انقلاب اسلامی باشد.

وی خاطرنشان کرد: در اتفاقات اخیر اگرچه تعدادی محدود از روی ناآگاهی و عده‌ای نیز اجراکننده برنامه غربی‌ها بودند، اما جمعیت ۸۰ میلیونی کشور مدافع نظام و انقلاب هستند و امروز امنیت در استان کردستان و سراسر کشور برقرار است.

سردار حسینی اظهار داشت: دشمن نمی‌خواهد ایران پیشرفت کند بنابراین پیشرفتی که حاصل انقلاب است برای آنها سخت است لذا دشمن برای از بین بردن امنیت، پیشرفت و آرامش این کشور به هر توطئه ای دست می‌زند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 889142